rodiklisPortaleCalendarDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 

TURGELIO TAISYKLĖS!!!

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~

Female
Virgo Horse
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

RašytiTemos pavadinimas: TURGELIO TAISYKLĖS!!!   Balandis 20th 2011, 20:54

Kadangi chibi_panda pasiūlė genialią idėją, te ji nesupyks - sukūriau atskirą turgelio kategoriją ir kopijuoju jos įrašą:

chibi_panda rašo:
Su pavasariu visus !!! 82 ( man kažkodėl tik šiandien jis atėjo 00022 )
Anyway.

Esu beveik 100 procentų tikra, kad tokios temos čia dar nėra, taigi pamaniau, kad gera idėja būtų tokią sukurti. Plius man jos reik ;D Nežinau ar gerai padariau, bet padariau ^^;
Stengiausi, kad tema būtų plačiau pritaikoma,o ne skirta vienam postui, neapsiribojanti vien Japonišku stuff, galėtų vietą rast ir korėjietiški ir kiti dalykai, tai pasirinkau "Asia related" :D Gal ir ne perfect, bet tikiuosi mintį perteikiau ;)

Tai galėtų būti bendra tema visiems norintiems vienaip ar kitaip perleisti ar gauti kokio nors gėrio, susijusio su Japonija, Korėja ir t.t. (knygų,oficialiai išleistų muzikos įrašų ar dvd, plakatų, žurnalų, atributikos, suvenyrų , apdarų, aksesuarų.. nebežinau, išsikvėpiau), kad nereiktų postint atskirų temų ir pan.

Manau visi gi turim/renkam/esam suinteresuoti panašiais dalykais. Kartais atsiranda įvairių priežasčių su jais atsisveikinti~
(nebeteikia džiaugsmo taip kaip anksčiau, asmeninio biudžeto skylė, nebenaudojam, trūksta vietos ar pan.) Kitas žmogelis gal ko nors intensyviai ieško, pvz japonų/korėjiečių kalbų mokymosi įnagių, o žmogelis B turi tokį vadovėlį ir jau viską iš jo išmoko ar pasidavė pusiaukelėj ir sutinka parduot/ padovanot vargu /keist.

KELETAS DALYKŲ, KURIŲ BŪTŲ GERAI NEUŽMIRŠTI RAŠANT ČIA:

* Paliekam kokį kontaktą, nes gal susidomėjęs žmogus neužsiregistravęs, ar pats skelbėjas čia nesilanko.
* Jei daikto nebeturit ar suradot ko reikia, pataisykit savo postą su nubraukimu ar RADAU arba NEBETURIU JAU ar pan, kad visi žinotume, ir nesugalvotume bergždžiai trukdyti.

Sulli.
~Oyabun~

Female
Virgo Horse

RašytiTemos pavadinimas: Re: TURGELIO TAISYKLĖS!!!   Balandis 20th 2011, 21:09

Tu neįsivaizduoji kaip palaikau tavo idėją, ir neįsivaizduoji kokia kvaiša jaučiuosi, kad anksčiau šito pati nesugalvojau :D
Tu esi pasaka, o ne forumo narė. Aš pastoviai inkšdavau, kad žmonės nebijotų ir rodytų iniciatyvą forumo gerinime/kūrime, ir tu esi gražus pavyzdys, kaip yra faina, kai kažkas yra veiklus :D

Aš turiu dafiga visokio azijietiško šlamšto per abi valstybes (t.y. tiek Lietuvoj, tiek Britanijoj) ir, manau, tikrai pasinaudosiu proga kažką prakišti. Ypač plakatus, nes jų turiu daugiau, nei telpa ant mano bendrabučio kambario sienų, o mama, kai išvažiavau, nulupo visą likusį gėrį nuo mano ex. kambario sienų :D Girdėjau daug žmonių, besiskundžiančių plakatų stygium, tai tikriausiai atsiras norinčių :D

chibi_panda
~Shateigashira-hosa~

Female
Taurus Horse
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

RašytiTemos pavadinimas: Re: TURGELIO TAISYKLĖS!!!   Balandis 21st 2011, 16:55

Dėkui už komplimentus,tikrai džiaugiuosi, kad patiko mano mintis ^^ Lol, tu ne kvaiša, tiesiog negali gi visko sumąstyt pati, o aš sumąsčiau, nes esu suinteresuota :D Galvojau iš pradžių pirma ją tau pasiūlyt ir paklaust kur ją kišt, bet paskui galvoju, ai, dar knisiu protą, gal žmogus užsiėmęs :D tai va liuks, dabar turim Turgelį ~

Jo, aš irgi jau ilgus metus tuos plakatus turiu ir žinau, kad tie kurie neturi ryškiai džiaugtųsi, ypač jaunesni, kurie negali nusipirkt iš užsienio per paypalus ir pan. O Lietuvoj neįsigysi. Aš savus kai kuriuos pirkau iš vokietės, kiti iš lauktuvinių žurnalų, bet aš pasirengus visko atsisakyt dėl gitaros, dar turbūt dadėsiu žurnalus į savo skelbimą ..

Tu viena koja vienoj šaly, kita kitoj :D Mano sienos baisios be plakatų nuo to keisto plastelino, kuris atseit nepalieka dėmių.
Jo, taip nepalieka, kad nežinau ar kada nors kaip nors pavyks nugrandyt ar perdažyt, kad nesimatytų >.<

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sulli.
~Oyabun~

Female
Virgo Horse

RašytiTemos pavadinimas: Re: TURGELIO TAISYKLĖS!!!   Balandis 21st 2011, 18:55

Haha man atrodo mes tą patį plasteliną naudojam. Aš poto kai nuėminėjau dalį plakatų, tai pastebėjau, kad nugramdžius nuo popieriaus tą šlamštą, liko tokios dėmės.. lyg nuo riebalų būtų. wtf... o dalis to plastelino liko ant sienų, ir kai bandžiau nulaupyt, vietomis nulupau su visais sienos dažais >_________<

chibi_panda
~Shateigashira-hosa~

Female
Taurus Horse
Pranešimų skaičius : 581
Reputacija : 52

RašytiTemos pavadinimas: Re: TURGELIO TAISYKLĖS!!!   Balandis 21st 2011, 19:27

Yup , tikrai tą patį ... Pas mane irgi liko ant plakatų dėmelės tokios -.-
O į sienas tai jis tiesiog įsisiurbė. Gali nors duobutes tose vietose išgrandyt , gal tada išimsi. Prakeiktas daiktas 37
Sena gera lipniaškė su juo palyginus tai nei pėdsako nepalieka..
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: TURGELIO TAISYKLĖS!!!   Today at 15:29

Atgal į viršų Go down

TURGELIO TAISYKLĖS!!!
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11