rodiklisPortaleCalendarDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 

San Kitsuna Denkou

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
snabas
~Shatei~

Female
Aquarius Pig
Pranešimų skaičius : 6
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ner
Išskirtinis Bruožas: Sunku pasakyt
Super Galia: Ha ha, valdau zaibus :D

RašytiTemos pavadinimas: San Kitsuna Denkou   Vasaris 20th 2009, 15:33

1. Nick'as ir jo kilmės istorija: Snabas. Norit istorijos... patys prisiprašėt. Kai buvau maždaug 8 metų žaisdavau pc grajus. Brolis turėjo susigalvojęs nick'ą "specter" (dar ir dabar jį naudoja, tik dabar kaip muzikanto vardą :D). Tai va ir aš norėjau tokio. Ir vieną kartą sėdint prie pc į galvą šovė tokia nesamonė - nick'as galėtų būt "namų", bet tada supratau, kad būtų nesdamonė. Ir tada į galvą vėl šovė, tik kitas žodis. Ogi "nabu". Ilgai visur naudojau šitą nick'ą, bet kai prisireikė prisiregint gmail'e, teko sugalvot kažką naujos, nes turėjo būti iš 5 raidžių. Tai su brolio pagalba prie "nabu" pridėjau "s" ir vietoj galūnės "u" uždėjau "as". Nuo tada naudoju žodį "snabas" visur :D Tikiuosi neužmigot beskaitydami XD
2. Tikrasis vardas: Saulė, nors būtų malonu, jei vadintumėt mane San - chan, nes turiu susikūrusi anime veikėją San Kitsuna Denkou :d
3. 3 žodžiais apibūdink save: užsispyrusi, svajotoja, optimistė :D
4. Ką mėgsti veikti laisvalaikiu? Skaityti, groti gitara ir pianinu, dainuoti (nors šiaip dainuoju visada, net per pamokas), žiūriu anime, klausau muzikos...
5. Iš ko tave būtų lengviausia atpažinti sutikus gatvėje? hm... na, pirma tai mane būtų sunku sutikt gatvėj, nes esu tokia truputį namisėda. Bet jei netyčia sutiktumėt, tai atpažint galima iš tokių dalykų: belaukdama mikriuko ar autobuso visada maluosi pirmyn atgal, kartais net kokius 10 metrų į priekį nupėdinu, o po to grįžtu; visąlaiką niūniuoju ir pakankamai garsiai, nes vyliuosi, kad gal netyčia koks nors šalia stovintis žmogus klauso j-music ir atpažintų mano niūniuojamą dainą; ir dar dažniausiai būnu nuleidus galvą, o jei pakėlus, tai matysit mano labai išraiškingai judinamas lūpas, nors dainuosiu gana tyliai :D
6. Kokios dar muzikos klausaisi be j-music? Avril Lavigne ir Tokio Hotel. CB užraukiau kai galutinai supratau, jog jie yra tik copy paste :D
7. Kaip pradėjai domėtis japonų kultūra? norit dar vienos ilgos istorijos? Nemanau... o ir pati tyngiu rašyt... tiesiog pasakysiu, jog viską pradėjo mano best friend Maini - chan pradėjusi domėtis anime :)
8. Mylimiausių japonų (-ių) TOP 5: Miku, Kai, Miyavi, Maya, Takeru
9. Dažniausiai vartojami japoniški žodžiai: daug... Baka, arigato, sayonara...
10. Kaip pamėgai The GazettE? Tai buvo antra mano klausyta j-grupė. Iš pradžių tiesą sakant nepatiko, bet po to atradau kabliuką :D Nors abejoju, kad kada bus pati pati mėgstamiausia, bet tikrai mielu noru jų klausau :)
11. Ekstremaliausia situacija, į kurią kada nors esi patekęs (-usi): net neįsivaizduoju...
13. Gėrei sakės?: juokaujat!? Man 13 metų!!!!
14. Didžiausia klaida padaryta gyvenime: nežinau... nemėgstu žvilgčioti į praeitį ir gailėtis to, kas kaažkada buvo, be to tai gana asmeniškas klausymas...
15. Ateities planai: suburti punk - rock grupę, kurioje bent 1 narys būtų japonas. Dar išmokti piešti ir tada parašyti daug mangų bei išleisti daug anime. Ir dar norėčiau parašyt bent 1 knygą
16. Kaip sužinojai apie Gazerock? iš Maini - chan :)
17. Kokiuose dar saituose, susijusiuose su j-music, lankaisi? jų labai daug, žiūrėkit šio forumo draugus ir beveik visus turbūt rasit :)
18. Pasiūlymai kaip populiarinti japonišką muziką ir kultūrą Lietuvoje: pasiūlyti reklamuoti ją žurnaluose merginoms... taip pat japonijos ir jos muzikos fan klubuose diskutuoti ir apie kitus dalykus, tada ieškodami google žmonės galėtų aptikti šias diskusijas ir pamatę, jog ten apie j-music gal susidomėtų :D
19. Kaip manai, ar Lietuva jau pakankamai subrendusi j-rock koncertams? nope, i don't think so (dar vienas pastebėjimas, mėgstu nusišnekėti angliškai :D)
20. Ko palinkėtum Gazerock'ui? :tongue: geras klausymas, kad nežianu, ko jiems trūksta... gal tiesiog.. gyvuoti ilgai ir laimingai ir sulaukti senatvės galvojant "kiek mes daug padarėme per savo gyvenimą" :D
21. Nuotrauka: vėliau, dabar labai tyngiu...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://japanesefanclub.americantalk.net
Sulli.
~Oyabun~

Female
Virgo Horse
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

RašytiTemos pavadinimas: Re: San Kitsuna Denkou   Vasaris 20th 2009, 15:56

sveika, San-chan. smagu, kad prisijungei :balloon: :valentine: :disco:
man ilgos istorijos patinka, beje :samui:

Taya
~Saiko komon~

Female
Taurus Horse
Pranešimų skaičius : 2204
Reputacija : 68

Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

RašytiTemos pavadinimas: Re: San Kitsuna Denkou   Vasaris 22nd 2009, 21:48

Kombanwa :balloon:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
snabas
~Shatei~

Female
Aquarius Pig

RašytiTemos pavadinimas: Re: San Kitsuna Denkou   Vasaris 24th 2009, 12:19

Konnichiwa :balloon: Jei norit, galiu daug istorijų papasakot. Pvz. apie savo buvusį anime berną XD
Atgal į viršų Go down
Sulli.
~Oyabun~

Female
Virgo Horse
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

RašytiTemos pavadinimas: Re: San Kitsuna Denkou   Vasaris 24th 2009, 12:34

omg;D dw

Taya
~Saiko komon~

Female
Taurus Horse
Pranešimų skaičius : 2204
Reputacija : 68

Pareigos: Aoi teisiu gyneja! XD
Išskirtinis Bruožas: Melting when see Aoi, especially when he sings Momiji Manjuu ^_^
Super Galia: Nuolatinis noras ka nors nuzudyti...

RašytiTemos pavadinimas: Re: San Kitsuna Denkou   Vasaris 26th 2009, 16:37

Anime berna? :shocked: OHO, ka tai reishkia? Man jau idomu pasiklausyti tavo istorijos :pu:

~Shatei~

Female
Aquarius Pig

RašytiTemos pavadinimas: Re: San Kitsuna Denkou   Kovas 3rd 2009, 13:24

Walio :balloon: Tada pradėsiu XD Tai va, kai grįžo mano draugė vasarą iš atostogų, tai su kita tokia buvo susidraugavus ir ji tą mano draugę buvo užkabliavus ant anime. O užsikabliavus todėl, kad kaip ir susikūrė savo anime veikėją, kuri turėjo vaikiną XD Tai ir aš iš jos pavyzdį paėmiau, mano "bernas" buvo hem Raito Yagami :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: San Kitsuna Denkou   Today at 11:53

Atgal į viršų Go down

San Kitsuna Denkou
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11