rodiklisPortaleCalendarDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sulli.
~Oyabun~
avatar

Female
Virgo Horse
Age : 28
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

RašytiTemos pavadinimas: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Liepa 9th 2008, 23:55

2006.12.02
Po dvejų metų žmonės raginami palikti Lietuvą ir bėgti kuo toliau nuo Europos - į Argentiną, Čilę ar Naująją Zelandiją.

Kauno parapsichologijos klubo prezidentas Modestas Klenys pats kreipėsi į mūsų redakciją norėdamas visus perspėti, kad 2012 metais mūsų šalis atsidurs Trečiojo pasaulinio karo epicentre.

Ankstesni parapsichologo siūlymai sustiprinti mūsų šalies apsaugą nuo teroristų ir stichinių nelaimių specialiųjų tarnybų dėmesio nesulaukė.

Kodėl, artėjant gražiausioms metų šventėms, nusprendėte pagąsdinti tautą karu?

Mūsų aiškiaregiai pamatė kraujo klanuose skendinčią Europą. Lemtingoji data - 2012 metų liepos 14-oji. Karas aprėps ir kitas Žemės rutulio vietas - Šiaurės Ameriką ir artimuosius Rytus, tačiau epicentru bus Europa.

Šie duomenys - ne iš piršto laužti, o paremti Saulės aktyvumo ciklu, kurį sudaro 11-12 metų. Mažesni ciklai jungiasi į didesnius ir sudaro 24 metų intervalą.

Maksimalaus Saulės aktyvumo metais padidėja oro temperatūra, suaktyvėja augalų vegetacija, gyvūnai ir žmonės tampa agresyvesni. Paskutiniais tokiais pavyzdžiais gali būti vadinami 2001-ieji, kuriuos paženklino teroristinis išpuolis Niujorke. Taip pat - 1990 metai, kai daug pokyčių išgyveno ne tik Lietuva ir visa Sovietų Sąjunga, bet ir kiti regionai.

Dar vienas pavyzdys - 1936 metai, juk Antrasis pasaulinis karas prasidėjo ne nuo Lenkijos užpuolimo 1939-aisiais, o nuo Miuncheno susitarimo, kai Čekijos Sudetų sritis atiteko Vokietijai. 1914-ieji - taip pat maksimalaus Saulės aktyvumo metai, kai prasidėjo Pirmasis pasaulinis karas.


O kas su kuo kariaus, dėl ko?

Mūsų aiškiaregiai mato, kad žus daug žmonių. Net jeigu turėtumėme konkretesnę informaciją, apie tai būtų pernelyg pavojinga kalbėti. Aš juk galėčiau netolimą ateitį prognozuoti ir Lietuvos politikams, tačiau man gyventi dar neatsibodo.

Pranašaujate Trečiąjį pasaulinį karą, tačiau dar prieš 13 metų garsus tyrinėtojas Semiuelis Hantingtonas teigė, kad toks karas, kilęs dėl skirtingų civilizacijų susidūrimo, jau prasidėjęs...

Turime ne tik Europos Sąjungą ir NATO, bet ir islamiškąjį fundamentalizmą. Be to, Kinija vis stiprėja - apie tai nederėtų pamiršti. O fanatizmas nūdien įgyja nerealias formas.

Lyg ir išsisukote nuo atsakymo. O kaip dėl kitose šalyse padarytų prognozių? Nėra nė vieno sutapimo: antai vienas ukrainietis kalba apie Trečiąjį pasaulinį karą 22-ajame amžiuje, garsusis Nostradamas - apie 2010 metų lapkritį, kai bus panaudotas ne tik branduolinis, bet ir cheminis ginklas...

Aš garantuotas būtent dėl mūsų prognozių, nes remiamės būtent Saulės aktyvumo poveikiu.

Tai ką reikės daryti?

Kas patikės, tegul keliauja į Pietų pusrutulį: Argentiną, Čilę, Australiją, Naująją Zelandiją. Reikėtų iki tų baisių įvykių išvažiuoti prieš dvejus metus, pasirodžius pirmiesiems artėjančio karo pradžios požymiams - jau kokiais 2009-aisiais.

Prisipažinsiu, kad patikėti jūsų žodžiais sunku. Gal vis dėlto galėtumėte ką nors pasakyti apie netolimą mūsų šalies ateitį?

Jeigu pasakysiu ir įvyks, tada patikėsite? Šį mėnesį nieko ypatinga neįvyks, tačiau kitų metų kovo viduryje, po tarybų rinkimų, nusimato itin svarbūs įvykiai. Politikoje įvyks perversmas, ir tai susiję su atliekamais tyrimais. Ne tik su EBSW byla, bet ir su pinigų padirbinėtojais. Taip pat šaknys gali driektis dar į tuos laikus, kai Lietuvoje cirkuliavo vadinamosios "vagnorkės". Žodžiu, dėl finansinių skandalų lėks daug galvų...

Elektroniniame laiške, kurį parašėte mūsų redakcijai, užsiminėte apie nesėkmingą bandymą bendradarbiauti su Lietuvos specialiosiomis tarnybomis. Ką konkrečiai joms siūlėte?

Suburti ir apmokyti specialistų grupę, kuri prognozuotų stichines nelaimes ir teroristinius aktus. Šių metų pavasarį oficialiai raštu siunčiau registruotus laiškus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui, Krašto apsaugos ministerijos Antrojo operatyvinių tarnybų departamentui, Jo Ekscelencijai šalies prezidentui, Valstybės saugumo departamentui. Rašte nurodžiau, kad turime galimybes, žinias ir technologijas - tereikia palaikymo ir finansavimo.

Ir ką - susidomėjo?

Reakcija buvo keista: po kelių savaičių pas mane į kontorą Kaune užsuko du vyrukai ir paprašė padėti surasti dingusią stambią pinigų sumą. Supratau, kad buvau tikrinamas, todėl draugiškai išsiskyrėme "durnių" pavolioję. O oficialios reakcijos į laiškus nesulaukiau.

Siekiau tik vieno - praktiškai panaudoti žinias, kurias sukaupiau per dvidešimt metų.

Kaip, jūsų manymu, ta suburta specialioji grupė būtų veikusi?

Į specialų antiteroristinį dalinį būtų atrenkami žmonės, turintys stiprią intuiciją ir paranormalių telepatinių sugebėjimų. Pusantrų metų jie būtų mokami pagal metodiką, apjungiančią jogos, psichologijos ir ezoterinio mokymo rekomendacijas.

Jie galėtų vykdyti Lietuvos gyventojų ir svečių minčių monitoringą, skenuotų galimą informacijos nutekėjimą trečiosioms šalims, vykdytų teroristinių aktų ir diversijų prevenciją. O aiškiaregiai galėtų numatyti ateities įvykius.

Minčių monitoringą? Skamba baugiai. Jau žinote, ką aš galvoju apie jus?

Spontaniška telepatija yra įmanoma. Žmogus perduoda ypač stiprų signalą, kai yra susijaudinęs. Juk kiekvienas iš mūsų yra turėjęs nuojautų artimiesiems pakliuvus į nelaimę. Tačiau yra žmonių, kurie geba skaityti kitų žmonių mintis visais gyvenimo atvejais. Aš savęs tokiu nelaikau.

Pabandykit įtikinti, kad jūs - ne apsišaukėlis ir jūsų psichikos būsena yra normali, į mėnulio fazes nereaguojate...

Viską parodo laikas. Rezultatai - geriausias įrodymas. Aišku, parapsichologija Lietuvoje nėra pripažįstama kaip mokslas, nors telepatijos, telekinezės praktinis taikymas plačiai paplitęs užsienio šalyse.

Kažin, ar taip gali atsitikti Lietuvoje, kai turėdami posovietinę patirtį atsimename, kaip pasidėję prie televizorius stiklainius su vandeniu žmonės laukė, kol juos koks Čiumakas ar Kašpirovskis užburs.

Tai buvo, viso labo, psichoterapiniai metodai. O šiaip visais laikais visa tai, kas yra nauja ir apie ką stinga informacijos, tampa spekuliacijų objektu. Kažkada prancūzų mokslo akademija netikėjo, kad gali akmenys iš dangaus kristi, o meteoritai gi egzistuoja. Žinios sunkiai skinasi kelią, kai jos - nepatogios.

Kita vertus, galima įsivaizduoti, kodėl jūsų siūlomas minčių monitoringas aukštų pareigūnų nesudomino. Rezga sau politikai kokią aferą, o čia prisėda jūsų visagalis telepatas, matantis kiaurai...

Čia kaip su peiliu: juo galima operuoti, o galima ir papjauti.

O jūs norėjote operuoti?

Norėjau sukurti instrumentą specialiosioms tarnyboms. Pavyzdžiui, Rusijoje buvo atrenkami žmonės, kurie dalyvaudavo derybose su priešiškų Vakarų atstovais. Jie nieko nedarydavo, nekalbėdavo, tiesiog telepatinės hipnozės būdu darydavo atvykėliams poveikį.

Bet juk tai baisu. Kaip galima kalbėti apie asmens privatumą, jeigu net mintys tampa viešos?

Pasaulyje yra daug baisių dalykų - ne tik atominė bomba.

Kaip gi jūsų veikla suderinama su vasarą Seimo priimtu įstatymu, draudžiančiu paranormalių reiškinių reklamą? Juk net horoskopai dabar gali būti skelbiami tik pramoginiais tikslais.

Galima daug ką uždrausti, bet pasakius, kad mėnulis žalias, nuo to jis tikrai nepažaliuos. Aš manau, kad ta tradicinė astrologija - tik išsidirbinėjimas, o visokie dienos horoskopai - visiškas mėšlas.

_________________
The Art Of Drowning.


Paskutinį kartą redagavo BlackBoUnTy, Liepa 10th 2008, 00:02. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Sulli.
~Oyabun~
avatar

Female
Virgo Horse
Age : 28
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Liepa 9th 2008, 23:56

Na tikėti ar netikėti - kiekvieno asmeninis reikalas. Bet šiaip ką manote, ką darytumėte, jei vis dėlto šie spėjimai pasitvirtintų?:)

_________________
The Art Of Drowning.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Hoshi
~Wakashu~
avatar

Female
Sagittarius Horse
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 236
Reputacija : 22

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Liepa 14th 2008, 14:39

Blem, vien nelaimes pranašauja... 😠 :crazy: Jei ne tračias pasaulinis karas, tai kažkokia planeta atskris mūsų išnaikint (teko skaityt kažką tokio), jei ne kosmoso pabaisos, tai iškepsim dėl to šiltnamio efekto, ir pan...
O aš dar svajojau studijuot, šeimą sukurt ir bla bla bla...
Išvada peršasi viena: kuo greičiau metam mokslus (darbus) ir lekiam Japoniją aplankyt (kol dar galim) xDDD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sulli.
~Oyabun~
avatar

Female
Virgo Horse
Age : 28
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Liepa 14th 2008, 19:07

NIBIRU IS COMING FOR US!!! WE ALL ARE GONNA DIE!!! *panic*
XDDDDDD

aš stengiuos per daug apie tuos karus negalvot, nes nenoriu dar tokioj jaunystėj pražilt, bet šiaip pastebėjau tendenciją, kad tie visokie pranašai aiškina, jog 2010m UK bus neramumai visokie. šūdas, aš kaip tik babkes ten užkalinėsiu. o jei prasidės karas? kaip aš iš ten nusigausiu į jp??????~ aaaaaaaaaaa *2xpanic* XD

_________________
The Art Of Drowning.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Hoshi
~Wakashu~
avatar

Female
Sagittarius Horse
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 236
Reputacija : 22

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Liepa 15th 2008, 08:16

BlackBoUnTy rašo:
NIBIRU IS COMING FOR US!!! WE ALL ARE GONNA DIE!!! *panic*
Vat va būtent Nibiru xDD Tik to pavadinimo niekad neatsimenu...Šiaip aš irgi stengiuos negalvot, bet nelabai išeina :crazy:
O tų pasaulio pabaigų ir karų ir taip daug buvo išpranašauta, daugelis jau turėjo įvykti^^
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sulli.
~Oyabun~
avatar

Female
Virgo Horse
Age : 28
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Liepa 15th 2008, 12:33

bet kažkaip, aš kai domiuosi politika noriai, tai tikrai nenustebčiau, kad greit bus trečias pasaulinis x\

_________________
The Art Of Drowning.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Hoshi
~Wakashu~
avatar

Female
Sagittarius Horse
Age : 28
Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 236
Reputacija : 22

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos:
Išskirtinis Bruožas:
Super Galia:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Liepa 15th 2008, 14:31

Ech... Labai pesimistiška tema... :buuh:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sulli.
~Oyabun~
avatar

Female
Virgo Horse
Age : 28
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Liepa 15th 2008, 15:10

aj nu ir tegul išsisprogdina tie daunai. gamtai tik paslaugą padarytumėm :D
aišku, nebent sugalvotų kas branduolinį ginklą pasitelkt į pagalbą :konfeti:

_________________
The Art Of Drowning.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Kajitoku
~Wakagashira~
avatar

Female
Capricorn Cat
Age : 31
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Liepa 15th 2008, 19:29

Nu man mama kartoja vis kad iki 12-uju rejk nesht kudashiu ish Anglijos XDD
Bet tarkim kad Anglija 2012-aisiais aplies tai ciuju visai tiketina, nes net skaiciau laikrashtyje, buvo toks net planas nubraizhytas kurios sritys pateks po vandeniu... 😟
O shiaip tai nzn, karas visad blogai, ir jo ishvengt neimanoma...hmmm..jei ka, tai planuoju isitaisyt Himalajuose...nei uzfloodintu mane nei karas pasiektu XDDD Tik bishki baisu gali but, kaip tam filme I AM LEGEND....Kazkaip jei dar intikas butu tai ishgyvenciau...bet...>_> *dingsta optimistishkos mintys*
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://mikarainz.blogspot.com/
Sulli.
~Oyabun~
avatar

Female
Virgo Horse
Age : 28
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Liepa 15th 2008, 19:55

šiaip visi vis skirtingas nesąmones pranašauja. tipo kad kažkas cheminį ginklą panaudos ir iš Europos liks šlapia vieta. Išnyks ten žmonės, o augalija pradės atsistatinėt tik po ilgo laiko tarpo. Bet ir šiaurės amerikoj bus neramumai. na bet Europa kaipo viso to centras ir ten daugiausia bombinimųsi bus :D Nepaliestos karo liks tokios šalys kaip Naujoji Zelandija, Australija ir mūsų visų laimei... JAPONIJA!!! :D
iš vienos pusės labai faina, kad bus įmanoma gyvent Japonijoj. bet žinant mano charakterį.. nemanau, kad būčiau ta kuri teptų slides Lietuvai patekus į pavojų. Plius tikrai negalėčiau ramiai gyvent Japonijoj, žinodama, kokioj šiknoj dabar mano pvz. seneliai :( Hrrrr.. nervina.. norėčiau būt žmogus, kuriam viskas giliai px :D

_________________
The Art Of Drowning.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Yuruga
~Shatei~
avatar

Female
Taurus Horse
Age : 28
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 78
Reputacija : 1

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Laikinai bedarbė, nes neatsispyre kerincioms Uruhos kojoms O_O (bet labai nepergyvena xD)
Išskirtinis Bruožas: Plinta kaip maras! xD
Super Galia: Pink power overdrive xD

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Rugpjūtis 13th 2008, 14:02

Seip visko gali but turint omeny dabartinius ivykius Gruzijoj. Rusija nenutrauks veiksmu, isikis NATO, tada sukils musulmonu kraujas, kas nors numes bomba ir va jum karas. Didziosios valstybes tik ir laukia priezasciu. Va ir gavo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sulli.
~Oyabun~
avatar

Female
Virgo Horse
Age : 28
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Rugpjūtis 13th 2008, 14:18

šiaip pastaruoju metu pildosi, Vangos man rodos, pranašystės, kad III pasaulinis prasidės nuo karo mažoje valstybėje. ir dar kažką šnekėjo apie pasikėsinimą į 4 vadovus. žinant, kad LT, ES, LV, PL, UKR viršenybės dabar ten, tai visai galimas daiktas. tik nežinau ar Tbilisį jau paliko N. Sarkozy.
šiaip rusai apsišiko. neišdegė jų planas ir jų lieva propaganda neilgai gyvuos. visiems žinoma, kad P. Osetijoje esantys rusų kariai išprovokavo gruzinus, kai anie savaitę apšaudinėjo gruzinų kaimus ir neleido suteikt pagalbos sužeistiesiems. Tuomet gruzinam nebebuvo kito pasirinkimo kaip atidengti ugnį. O dar ta šlykšti propaganda apie osetinų genocidą. Tipo ~2000 osetų gruzai išpjovė. dieve dieve.. kažkodėl oficialiai suskaičiuota ~500 aukų ir pusė iš jų yra kariai. Žinome mes rusų braižą. Jis nesikeičia jau nuo pastarojo pasaulinio karo. Nepatiko matgi jiems, jog Gruzija aktyviai mėgina įstot į NATO IR ES. O dar plius turi vamzdyną, kurio labai reikia rusams.
Šlykščiausia, kad kokie italai ar vokiečiai pagatavi sulįsti Rusijai į šikną dėl dujų. O kad miršta nekalti žmonės, jiem px. Nieko, atpildo valanda jiems dar ateis. Nepasimokė iš antro pasaulinio. Kai visi kurį laiką toleravo Hitlerį ir jo darbelius, o po to jau buvo per vėlu.
Vienas garsus rašytojas apie Hitlerio režimą yra pasakęs maždaug taip: pirmiausia jie atėjo žydų, bet aš tylėjau, nes nebuvau žydas. Tada jie atėjo profsąjungų lyderių, bet aš nepriklausiau profsąjungoms, todėl tylėjau. Tada jie atėjo katalikų, bet aš ne katalikas. Kai jie atėjo manęs, šaukti nebebuvo kam, nes visi galėję jau buvo nutildyti.
Dabar per šitokį mieguistumą tikrai prisišauksimę trečiąjį.
Norėčiau gerai padaužyt galvą Lietuvos vergam, besiskundžiantiems mūsų griežta pozicija šio karo atžvilgiu. Jie turbūt nebeatsimena sausio 13d. kai visi aplinkui irgi bijojo žodį ištart.
Aišku, reikėtų nuskalpuoti ir Saakašvilį už tokį politinį siauraregiškumą. JAV pažadėjo, kad padės ir tas jau iškišęs liežuvį nebijo įkaitint konflikto. Visi gi žinom, kad JAV žaidžia su mažutėm valstybėm kaip su šachmato figūrėlėm. Taip nutiko ir šį kartą. Labiausiai gaila, kad visame šitame reikale labiasiai kenčia niekuo dėti žmonės. Bet tokia karo kaina.

_________________
The Art Of Drowning.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Yuruga
~Shatei~
avatar

Female
Taurus Horse
Age : 28
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 78
Reputacija : 1

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Laikinai bedarbė, nes neatsispyre kerincioms Uruhos kojoms O_O (bet labai nepergyvena xD)
Išskirtinis Bruožas: Plinta kaip maras! xD
Super Galia: Pink power overdrive xD

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Rugpjūtis 13th 2008, 14:39

Cia JAV taip i pagalba bego lietuvai kai mes is Sajungos vadavomes. Atbego kai jau buvom laisvi. Ot pagalba. Dabar kai pasiziuriu i savo darza, tai reikia tik pasimelst, kad laiku istojom i NATO ir ES. Dabar ir mes Gruzijos vietoj galetume but, visiem zinoma, kad Rusija Lietuvos nori. Bounty, o tu protingai kalbi! Faina!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sulli.
~Oyabun~
avatar

Female
Virgo Horse
Age : 28
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Rugpjūtis 13th 2008, 15:26

nieko čia faino. bukesni individai (o tokių daug mano "gimnazijoj".sorry tikrai nesikeliu, bet jum reiktų juos pamatyt :D) mane laiko snobe ir visada akis išpučia akis, kai aš pradedu diskutuot su mokytojais. biškį baisu pasidaro, kokie nepilietiški ir siaurapročiai dauguma bendraamžių. svarbiausia pasiurbt alučio ir pasitikrint one.lt. graudu, ne?
bet iš istorijos metiniam turiu 4. mano sovietinei mokytojai nepatinka iniciatyvūs ir kritiškai suvokiantys pasaulį jauni žmonės, nes tai grėsmė dabartiniam, nepabijosiu įvardint, komunistinių prostitučių valdymui. tikiuosi tu tokios mokytojos neturėjai :D niekam to nelinkėčiau.

o kalbant apie JAV. joa.. legendinis jų gelbėjimas buvo, kai Lietuvai reikėjo pagalbos po antro pasaulinio. partizanai miškuose slapstosi, o JAV ateina vaduot: "žmonės palaukit. tikrai išvaduosim. palaukit iki Kalėdų" tada "palaukit per Velykas tikrai išvaduosim".argi ne juokinga jei nebūtų graudu?
bet ką tokia maža nustekenta valstybė dabar padarys. turim lįst JAV į šikną šiuo metu. na bet jau geriau nei Rusijai. gal kada būsim pakankamai stiprūs pareikšti SAVO, o ne Amerikos poziciją ;>

_________________
The Art Of Drowning.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Yuruga
~Shatei~
avatar

Female
Taurus Horse
Age : 28
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 78
Reputacija : 1

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Laikinai bedarbė, nes neatsispyre kerincioms Uruhos kojoms O_O (bet labai nepergyvena xD)
Išskirtinis Bruožas: Plinta kaip maras! xD
Super Galia: Pink power overdrive xD

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Rugpjūtis 13th 2008, 15:38

Oba! as irgi 4 turiu xDDDDD seip nesuprantu kodel, jauciuosi mokanti pakankamai O_O jinai mus moko tipo "neislaikysit egzu, nes durniai esat, tai rinkites b lygi ir lipkit nuo mano galvos, o jei ne tj as jus nusodinsiu ir vistiek iseisit" xDDD Ir seip man politologija idomiau, bet kad mes jos db nebesimokom O_O tik istorija istorija -_-" Gal ir busim kadanors, jei gera prezidenta issirinksim, bet kad nera is ko jo rinkt. . .nebent Grybauskaite eitu i rinkimus, uz ja balsuociau, Jinai bent protinga moteris, nes is dabartiniu tai as nematau ka rinkt. . . Faina, nes yra dar zmoniu, kuriem ne dzin ir kurie domisi kazkuo daugiau negu pokalbio temom "vakar maciau graziu berniuka" xDD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sulli.
~Oyabun~
avatar

Female
Virgo Horse
Age : 28
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Rugpjūtis 13th 2008, 15:57

ooo žie gal ten pat mokomės? :D

o vat dėl Grybauskaitės, tai labiau norėčiau ją matyt kaip ministrę pirmininkę, nes realiai mp turi daugiau galios nei prezidentai, tai jinai galėtų daugiau ką padaryt :( bet čia tik svajonės.. :weeee:

_________________
The Art Of Drowning.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Yuruga
~Shatei~
avatar

Female
Taurus Horse
Age : 28
Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 78
Reputacija : 1

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Laikinai bedarbė, nes neatsispyre kerincioms Uruhos kojoms O_O (bet labai nepergyvena xD)
Išskirtinis Bruožas: Plinta kaip maras! xD
Super Galia: Pink power overdrive xD

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Rugpjūtis 13th 2008, 16:13

tai vava, nieks jos nerink. . dar jei prezidente isrinks bus stebuklas. man tik baisu, kad jei koks populiskas balotiruosis, o tikrai taip bus, uz ji visi balsuos :weeee:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
enChi
~Shatei~
avatar

Female
Cancer Dog
Age : 24
Miestas : Vilnius.
Pranešimų skaičius : 82
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Gazerock listener!x3
Išskirtinis Bruožas: 'Ką sakei?'
Super Galia: Kad negalinga aš.XD

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Rugsėjis 27th 2008, 07:44

Bijau :OMFG:
xDD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.screw.omgforum.net
Kajitoku
~Wakagashira~
avatar

Female
Capricorn Cat
Age : 31
Miestas : [UK]
Pranešimų skaičius : 1068
Reputacija : 16

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Nosebleeding FAN
Išskirtinis Bruožas: ''[Motto Sugoku Impacto]''
Super Galia: Amnesia and Perverted mind transfer niahahahahaha ! $.$

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Rugsėjis 28th 2008, 08:50

Nebijok, tu net nepajusi... :wary:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://mikarainz.blogspot.com/
enChi
~Shatei~
avatar

Female
Cancer Dog
Age : 24
Miestas : Vilnius.
Pranešimų skaičius : 82
Reputacija : 0

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Gazerock listener!x3
Išskirtinis Bruožas: 'Ką sakei?'
Super Galia: Kad negalinga aš.XD

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Rugsėjis 30th 2008, 17:55

Nu jei nepajusiu tai bus gerai, bet jeigu pajusiu tai šaaakės ;D
Mirčiau su šoooku :OMFG: xDD
negalėčiau ramybėje ilsėtis xD :kanashii: 😟
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.screw.omgforum.net
linky*~
~Shatei~
avatar

Female
Gemini Pig
Age : 23
Miestas : Vilnius^..^
Pranešimų skaičius : 3
Reputacija : 0

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Sausis 26th 2009, 18:52

Cia jau ne lietuvis pranasausauja, bet vistiek pranasisties


2010 m. Karo pradžia. trečiasis pasaulinis karas tęsis nuo 2010m. iki 2014 metų.karas turės kelis etapus. Pradžioje prasidės įprastai, po to bus panaudotas branduolinis ginklas, paskiausiai- cheminis.
2011 m. Karo pasėkmė- visas Šiaurės pusrutulis užkrėstas radioaktyviomis nuosėdomis. Gyvybės čia neliko. Musulmonų šalys pradės cheminį karą prieš Europą.
2014 m. Karo pasėkmių metai.Likę gyvi po karo sirgs baisiomis odos ligomis. Tai cheminio ginklo padarinys.
2016 m. Karas baigtas. Europa- be žmonių. Valstybių vadovai neteko savo titulų, nėra ką valgyti ir kam įsakinėti. Praeis dešimtmetis, kol Europoje atsiras gyventojai.
2018 m. Kinija- nauja pasaulio galiūnė.
2023 m. Pasaulinė ekonominė krizė.
2024 m. Kinija tampa kosmine valstybe.
2026 m. Plinta odos vėžio susirgimai.
2028 m. Naujų energijos formų ieškojimas.Trys mokslininkai padaro sensacingą atradimą. Pagal Nostradamusą naujos energijos šaltinis susietas su garsais.Startuoja pilotuojamas zondas Veneros link.
2029 m. kažkokiame požeminiame centre bandomas naujas energijos gavimo būdas.
2033 m. Poliariniai ledynai tirpsta. Dėl panaudoto cheminio ginklo Žemė labai užteršta. Kyla pasaulinio vandenyno lygis.
2043 m. Pasaulio ekonomika klesti.
2046 m. Auginami atskiri žmogaus organai ir medikai juos implantuoja į kūną.
2066 m. Naujas ledynų periodas. Tai klimatinio ginklo panaudojimo padarinys.
2076 m. beklasė visuomenė. Įgyvendinamos 19-ojo amžiaus komunistų svajonės.
2084 m. Atgal į gamtą. Ilgą laiką visuotinė žmonijos taika. Mokslai gerbiami.
2088 m. Žmonės staiga sensta. Žmoniją užpuola nauja liga- susenėjimas per keliolika sekundžių.
2097 m. senėjimo liga nugalėta. Surastas senėjimo genas ir jis neutralizuotas.
2100 m. Dirbtinė Saulė. Nostradamusas aprašo dirbtinę kosminę stotį, kuri turės apšviesti neapšviestą žemės dalį.
2111 m. Žmonės tampa robotais. Nostradamusas mato pritrenkiančią naujovę: žmogaus kūne prakertami nervai ir prijungiami prie mašinų.
2130 m. Kolonijos po vandeniu. Ateivis iš kitos planetos išmoko žmones gyventi po vandeniu.
2164 m. pusiau žmonės iš galvijų. Iš kiaulių Išauginti pusiau žmonės dirba primityviausius darbus kosminėse stotyse.
2167 m. Naujos religijos užgimimas.
2183 m. Kolonija Marse, tapusi branduoline valstybe, reikalauja nepriklausomybės nuo Žemės.
2190 m. energija okeanams. Povandeninės kolonijos aprūpinamos energija vamzdynų pagalba.
2195 m. Naujas valgis jūsų kolonijoms. Povandeniniai sodai tiekia naujos rūšies maistą
2196 m. Naujas Euroazijos kontinentas. Azijatams ir baltiesiams susimaišius atsiranda nauja rasė.
2201 m. Saulė pradeda šviesti silpniau. Joje susilpnėja termobranduolinės sintezės procesai. Dėl to gerokai pradeda kisti klimatas.
2221 m. Siaubas iš kosmoso. Beieškodama nežemiškos gyvybės, žmonija pradeda kontaktuoti su kažkuo siaubingu.
2256 m. Epidemija iš kosmoso. kosminis laivas į Žemę atskraidina nežinomos ligos virusus.Žmonių imuninė sistema nepasiruošusi susitikti su nauju virusu.
2262 m. Marso kolonija pavojuje. Auštanti Saulė sukelia visos planetos sistemos traukos jėgų pokyčius. Marsui gresia kometa.
2271 m. Konstanta "pi" pripažįstama neteisinga. tai atranda azijietis matematikas. Nauja reikšmė padaro perversmą mokslo ir technikos srityse.
2273 m. Atsiranda trys naujos žmonių rasės.
2279 m. Energija iš "juodųjų skylių". Žemės mokslininkams pavyksta prisijungti prie naujų galingų energijos šaltinių.
2288 m. Kelionės laike. Tą atlikti įgalina :juodųjų skylių"
energijos įsisavinimas ir informacija iš aukštai išsivysčiusių nežemiškų civilizacijų.
2291 m. Saulė aušta. Mokslininkai nori ją vėl uždegti.
2292 m. Saulės kritinė būklė.
2296 m. Saulė sproginėja. Jos milžiniški fakelai matomi net naktiniame danguje.
2297 m. Kosminės stoties kritimas. Pasikeitus tarpusavio traukos jėgoms tarp planetų, pradeda kristi palydovai ir kosminės stotys.
2302 m. Atrandama pasaulio kūrimo formulė.
2341 m. Kažkas naujo, nežinomo, siaubingo artėja prie Žemės planetos iš Visatos centro.
2354 m. Dėl dirbtinės Saulės gedimų sudega keletas Žemės rajonų.
2371 m. Žemėje prasideda badas.
2480 m. Susiduria dvi dirbtinės saulės.
2485 m. Iš*pyyyp*ėsusi Saulė panardina Žemę į prietemą.
3005 m. fatališki metai Žemės planetai ir jos gyventojams. Byra Marsas. Kometa taranuoja Mėnulį. Jo akmenys krenta į Žemę. Dalis Žemės atmosferos dingsta. Apie Žemę atsiranda akmenų ir dulkių žiedas ir todėl likęs plonas atmosferos sluoksnis įkaista.
3797 m. Žemėje viskas, kas gyva, žūsta.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Matsu[Yo]
~Shateigashira-hosa~
avatar

Female
Pisces Buffalo
Age : 21
Miestas : Kaunas*~
Pranešimų skaičius : 386
Reputacija : 3

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: GazettE Stalker [Dairosi j-rockerių]
Išskirtinis Bruožas: *Maivosi kaip Miyavi-sama*
Super Galia: Akių spalvos keitimas *_* [Ne nu... Čia Tikrai xD ]

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Birželis 16th 2009, 15:37

O_O" Gal kad sito nepajusciau einu zudytis dabar xD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.myspace.com/451153847
Otogi
~Shatei~
avatar

Male
Virgo Monkey
Age : 26
Miestas : Vilnius Pilaite
Pranešimų skaičius : 78
Reputacija : 0

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Birželis 23rd 2010, 07:58

Nu va 2010 atejo, ir nei karo, visi sveiki visi gyvi :P
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sulli.
~Oyabun~
avatar

Female
Virgo Horse
Age : 28
Miestas : Saitama
Pranešimų skaičius : 4812
Reputacija : 154

.::+Trumpai apie save+::.
Pareigos: Ruki's Stalker *dairosi Rukio XD*
Išskirtinis Bruožas: a good sense of engrish
Super Galia: Aoi suktukas :D

RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Birželis 23rd 2010, 09:27

dar 6men tam reikalui yra likę ;D jk

_________________
The Art Of Drowning.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://last.fm/user/KapiniuGrazuole
Svečias
Svečias
avatar


RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   Liepa 7th 2010, 07:54

Hoshi rašo:
Blem, vien nelaimes pranašauja... :angry: :crazy: Jei ne tračias pasaulinis karas, tai kažkokia planeta atskris mūsų išnaikint (teko skaityt kažką tokio), jei ne kosmoso pabaisos, tai iškepsim dėl to šiltnamio efekto, ir pan...
O aš dar svajojau studijuot, šeimą sukurt ir bla bla bla...
Išvada peršasi viena: kuo greičiau metam mokslus (darbus) ir lekiam Japoniją aplankyt (kol dar galim) xDDD
Pritariu xD ok..Žiauru,nenorėčiau aš to trečio pasaulinio *cry*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą   

Atgal į viršų Go down
 
Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Bendros diskusijos :: Randamu chatto-
Pereiti į: